Football Factory cup - w weekend grały 3 roczniki

ff

W ubiegły weekend aż 3 nasze zespoły rywalizowały w turnieju Football Factory Cup. Byli to chłopcy z roczników 2012, 2010 i 2008.

 

2008

W tej kategorii wiekowej naszą akademię reprezentowały aż dwie drużyny. Obu poszło świetnie, po pierwszym dniu zmagań awansowali do grupy mistrzowskiej i rywalizowały o czołowe lokaty. Ostatecznie zajęły one 3. i 5. lokatę. Kapitalnie spisał się Mikołaj Łacic, król strzelców turnieju z 13 trafieniami na koncie.

biali

granatowi
2010

Podopieczni trenera Pawła Wójtowicza rywalizowali w ten weekend ze zmiennym szczęściem. Po 2 zwycięstwach, 1 remisie i 2 porażkach minimalnie nie udało się awansować do grupy gwarantującej walkę o czołowe lokaty. Drugiego dnia nasi chłopcy zaprezentowali się dobrze, wygrywając 3 mecze, 1 remisując i odnosząc pojedynczą porażkę. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Błażeja Ogrodowskiego! 

2012


Z takimi drużynami jak Pogoń Szczecin, Lech Poznań czy Warta Gorzów przyszło rywalizować naszym chłopcom z rocznika 2012. Udało się wygrać z PS FS 3:1, Champions Gryfino 4:0, Pogonią 2 Szczecin 6:0 i Wartą Gorzów, ale pechowa porażka z Lechem Poznań 0:1 i Gwardią Koszalin sprawiły, że podopieczni trenera Marcina Wierciocha zagrali w meczu o 5 miejsce. W nim udało się ograć drugą drużynę Lecha Poznań 4:3. Najwięcej bramek w naszej drużynie strzelił Maciej Łydka (8 trafień)

 

 

Copyright © 2020. Akademia Piłkarska Football Arena.
Projekt i wykonanie: Mateusz Silewicz

S5 Box