Piątek i sobota wolne!

 

DSC 5176 1920x1272

W piątek i sobotę nie odbędą się zajęcia Akademii Piłkarskiej Football Arena. W związku ze zbliżającym się świętem Wszystkich Świętych dni od czwartku do soboty włącznie są dniami wolnymi od treningów. Do zajęć wracamy w poniedziałek!

Czytaj więcej...

FBL: Rusza 5. sezon

Fotballarena 1

To już 5. sezon najszybciej rozwijających się amatorskich rozgrywek w Szczecinie. 7. października rusza następna edycja Football Arena Business League. 

Czytaj więcej...

Dołącz do Akademii!

akademia SLM foto

Akademia Piłkarska Football Arena zaprasza na nowy sezon! Zapisz się już dziś i trenuj na naszym obiekcie pod okiem doświadczonych trenerów!

Czytaj więcej...

Gościliśmy "Zaczarowane przedszkole"

IMG 6749 1200x800

W ubiegłym tygodniu mieliśmy przyjemność gościć ponad setkę dzieci z "Zaczarowanego Przedszkola" nr 75 w Szczecinie. My bawiliśmy się świetnie, dzieci - jak widać na załączonych zdjęciach - również. To na pewno nie był ostatni raz kiedy wspólnie bawiliśmy się na naszym obiekcie!

Czytaj więcej...

Nowy sezon, nowy plan zajęć!

ETC NOWYPLAN POP copy 1200x849

Przedstawiamy nowy plan zajęć, który obowiązywać będzie przez sezon 2018/2019

Czytaj więcej...

Ostatni turnus w promocyjnej cenie

POD NEWS OSTATNI TYDZIEN

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla naszych stałych bywalców  - ostatni turnus półkolonii za jedyne 249 złotych! Oferta dotyczy dzieci, które uczestniczyły w chociaż jednym dotychczasowym turnusie letnich półkolonii 2018. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty!

 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na dzień otwarty!

Football Comics TŁO

Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty na naszym obiekcie. Trenerzy przygotują specjalne zajęcia dla dzieci, które chciałyby dołączyć do naszej akademii. Tego dnia prowadzone będą również zapisy.

Czytaj więcej...

Rodzicu - zbierz kolegów z pracy i zagraj w turnieju!

FootballArenaSuperCup3

Zapraszamy do trzeciej już edycji naszego turnieju Football Arena Super Cup. W pierwszej edycji zagrało 16 drużyn, w drugiej już 29! Przed rokiem najlepszy okazał się być zespół BRAVO, w zimowej edycji triumfował Stalbest.

Czytaj więcej...

Bartosz Ława nowym koordynatorem!

grosikcup

Niezwykle miło nam poinformować, że od początku sierpnia obowiązki koordynatora Akademii Piłkarskiej Football Arena będzie pełnił Bartosz Ława! 

Czytaj więcej...

Ruszyły zapisy do Szczecińskiej Ligi Mistrzów

SLM JPG

Jesień tuż-tuż więc zaczynają się zapisy do Szczecińskiej Ligi Mistrzów. Serdecznie zapraszamy chętne drużyny do udziału w naszym corocznym turnieju!

Czytaj więcej...

Copyright © 2018. Akademia Piłkarska Football Arena.
Projekt i wykonanie: Mateusz Silewicz

S5 Box