O nas

Akademia Piłkarska Football Arena utworzona została z myślą o najmłodszych adeptach piłki nożnej. Naszym celem jest propagowanie piłki nożnej oraz mobilizowanie dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu. Zajęcia w Naszej Akademii to nie tylko dobra zabawa z rówieśnikami i rozwijanie umiejętności piłkarskich. To także sposób na kształtowanie charakteru poprzez sport i wychowanie w duchu zdrowej rywalizacji z poszanowaniem zasad Fair Play.

Plan szkolenia w Akademii Piłkarskiej Football Arena oparty jest na pomysłach zaczerpniętych z najlepszych akademii działających w Hiszpanii, Holandii, Niemczech i Portugalii.

Nasz obiekt Football Arena składa się z dwóch boisk o wymiarach 40 m x 20 m. Nawierzchnię stanowi w pełni profesjonalna sztuczna trawa holenderskiej firmy EDEL GRASS, posiadająca certyfikat FIFA2. Na części długości boiska znajdują się trybuny.Dla młodych piłkarzy przygotowanych jest 8 szatni z natryskami,a dla rodziców mamy pub,w którym można poczekać i obserwować przebieg treningu.

Jesteśmy jedyną Akademią Piłkarską w Szczecinie, która posiada tej klasy obiekt.

Copyright © 2019. Akademia Piłkarska Football Arena.
Projekt i wykonanie: Mateusz Silewicz

S5 Box